Središnji ured

 



Kabinet glavnog državnog inspektora


Glavni državni inspektor: dr.sc. Andrija Mikulić
Kontakt broj: 01 2375-101
e-mail: kabinet.dirh@dirh.hr

Tajnica kabineta glavnog državnog inspektora: Arnelija Šipek
Kontakt broj: 01 2375-101
e-mail: kabinet.dirh@dirh.hr

Glasnogovornica: Ivona Župan
Kontakt broj: 01 2375-272
e-mail: press@dirh.hr


 

Sektor za ljudske potencijale, pravne poslove i uredsko poslovanje


Načelnica sektora: Zvonimira Antolin Patačko
Kontakt broj: 01 2375 148
e-mail: Zvonimira.antolinpatacko@dirh.hr

Služba za ljudske potencijale, Nives Sertić
Kontakt broj: 01 2375 119
e-mail: nives.sertic@dirh.hr
 
Služba za pravne poslove, Mihovil Vukša
Kontakt broj: 01 2375 482
e-mail: mihovil.vuksa@dirh.hr
 
Služba za uredsko poslovanje, Štefica Badrov
Kontakt broj: 01 2375 458
e-mail: stefica.badrov@dirh.hr
 
 

Sektor za proračun i računovodstvene poslove


Služba za proračun, Alenka Vrpka
Kontakt broj: 01 2375 111
e-mail: alenka.vrpka@dirh.hr

Služba za računovodstvene poslove, Josipa Veger 
Kontakt broj: 01 2375 138
e-mail: josipa.veger@dirh.hr
 
Odjel za obračun plaća i blagajničko poslovanje, Vedrana Uvodić
Kontakt broj: 01/2375 120
e-mail: vedrana.uvodic@dirh.hr
 
Odjel za računovodstvene poslove, Nikolina Petek
Kontakt broj: 01/2375 117
e-mail: nikolina.petek@dirh.hr

 

Sektor za informatiku


Načelnica sektora: Petra Pleh
Kontakt broj: 01 2375 546
e-mail: petra.pleh@dirh.hr
 
Služba za aplikativna rješenja, Tihomir Matotek
Kontakt broj: 01 2375 536
e-mail: tihomir.matotek@dirh.hr

 

Sektor za nabavu, strateško planiranje i upravljanje imovinom


Načelnica sektora: Katica Anić
Kontakt broj: 01 2375 237
e-mail adresa: katica.anic@dirh.hr
 
Služba za nabavu
e-mail: nabava@dirh.hr

Služba za strateško planiranje i upravljanje imovinom, Dijana Tresoglavić Martinović
Kontakt broj: 01/2375 217
e-mail: Dijana.TresoglavicMartinovic@dirh.hr
 
Odjel za strateško planiranje i upravljanje imovinom, Irena Vrdoljak
Kontakt broj: 01/2375 393
e-mail: irena.vrdoljak@dirh.hr
 
Pododsjek za pomoćno-tehničke poslove, Ante Lovrić
Kontakt broj: 01/2375 113 
e-mail: ante.lovric@dirh.hr
 
Služba za zaštitu na radu i zaštitu od požara, Mladen Lugarić
Kontakt broj: 01/2375 115
e-mail: mladen.lugaric@dirh.hr
  
 

Sektor za nadzor trgovine, usluga i zaštite potrošača


Načelnica sektora: Vedrana Filipović-Grčić
Kontakt broj: 01 2375 356
e-mail: vedrana.filipovic@dirh.hr
 
Služba zaštite ekonomskih interesa potrošača, Marina Lovrić
Kontakt broj: 01 2375 344
e-mail: marina.lovric@dirh.hr
 
Služba  nadzora sigurnosti neprehrambenih proizvoda, Katarina Jukić
Kontakt broj: 01 2375 378
e-mail: katarina.jukic@dirh.hr
  
Službe nadzora trgovine i usluga, Ivana Nejak
Kontakt broj: 01 2375 268
e-mail: ivana.nejak.@dirh.hr 

 

Sektor za sanitarni nadzor zdravstvene ekologije


Načelnica sektora: Katica Boban
Kontakt broj: 01 2375 367
e-mail: katica.boban@dirh.hr
 
Služba sanitarne inspekcije za kemikalije i biocidne proizvode, Zdenko Šuvak
Kontakt broj: 01 2375 494
e-mail: zdenko.suvak@dirh.hr
 
Služba sanitarne inspekcije za javno zdravstvo i epidemiologiju, Lidija Ovčarić
Kontakt broj: 01 2375 284
e-mail: lidija.ovcaric@dirh.hr
 
Služba sanitarne inspekcije za buku, izgradnju i neionizirajuća zračenja, Tatjana Burić
Kontakt broj: 01 2375 219
e-mail: tatjana.buric@dirh.hr
 
Služba nadzora u području gospodarenje otrovnim kemikalijama, Vikica Pleše
Kontakt broj: 01 2375 425
e-mail: vikica.plese@dirh.hr
 
 

Sektor za sanitarni nadzor hrane, vode za ljudsku potrošnju i predmeta opće uporabe


Načelnica sektora: Ana Marija Crnić
Kontakt broj: 01 2375- 221
e-mail: anamarija.crnic@dirh.hr
 
Služba sanitarne inspekcije za hranu, Ružica Vazdar
Kontakt broj: 01 2375 – 201
e-mail: ruzica.vazdar@dirh.hr
 
Služba sanitarne inspekcije za vodu i predmete opće uporabe, Kristina Vuljanić
Kontakt broj: 01 2375-516
e-mail: kristina.vuljanic@dirh.hr

Služba sanitarne inspekcije za planiranje, praćenje i izvještavanje o službenim kontrolama, Romana Franić
Kontakt broj: 01 237 5282
e-mail: romana.franic@dirh.hr
 
Služba granične sanitarne inspekcije, Marko Markušić
Kontakt broj: 01 2409 325
e-mail: marko.markusic@dirh.hr
 
Odjel za inspekcijske poslove granične sanitarne inspekcije, Vesna Matić
Kontakt broj: 01 6265 434
e-mail: vesna.matic@dirh.hr
 
Odjel za izvještavanje i koordinaciju rada granične sanitarne inspekcije, Jasminka Kurtanjek
Kontakt broj: 01 3644 374
e-mail: jasminka.kurtanjek@dirh.hr
 
 

Sektor za veterinarski nadzor i nadzor sigurnosti hrane


Načelnik sektora Gordan Jerbić
Kontakt broj: 01 2375 464
e-mail: gordan.jerbic@dirh.hr
 
Služba veterinarske inspekcije, Brankica Capek
Kontakt broj: 01 2375 350
e-mail: brankica.capek@dirh.hr
 
Odjel za planiranje, koordinaciju i verifikaciju službenih kontrola, Frane Rupčić
Kontakt broj: 01 2375 211
e-mail: frane.rupcic@dirh.hr

Odjel za mobilne veterinarske jedinice, Vladimir Čačinović
Kontakt broj: 01 2375 – 347
e-mail: vladimir.cacinovic@dirh.hr
 
Služba granične veterinarske inspekcije, Vjekoslav Ricov
Kontakt broj: 01 2375 – 324
e-mail: vjekoslav.ricov@dirh.hr
 
Područni odjel - Granična veterinarska postaja Zračna luka Zagreb, Evica Marković
e-mail: evica.markovic@dirh.hr
 
Područni odjel - Granična veterinarska postaja Stara Gradiška, Goran Vučenović
e-mail: goran.vucenovic@dirh.hr
 
Područni odjel - Granična veterinarska postaja Bajakovo, Vice Čuljak
e-mail: vice.culjak@dirh.hr
 
Područni odjel - Granična veterinarska postaja Karasovići, Ivo Rilović
e-mail: ivo.rilovic@dirh.hr
 
Područni odjel - Granična veterinarska postaja Nova Sela, Mladenka Puljiz
e-mail: mladenka.puljiz@dirh.hr
 
Područni odjel - Granična veterinarska postaja Luka Rijeka, Ela Boljat
e-mail: ela.boljat@dirh.hr
 
Područni odjel - Granična veterinarska postaja Luka Ploče, Perica Tucak
e-mail: perica.tucak@dirh.hr
 
Služba za upravljanje TRACES sustavom, Nikolina Grizelj
Kontakt broj:: 01 2375 -334
e-mail: nikolina.grizelj@dirh.hr
 
Odjel za nadzor korištenja TRACES sustava, Vlatka Erman
Kontakt broj: 01 2375- 488
e-mail: vlatka.erman@dirh.hr
 
 

Sektor za nadzor poljoprivrede


Načelnik sektora: Karlo Banović
Kontakt broj: 01 2375- 163
e-mail: karlo.banovic@dirh.hr
 
Služba nadzora resursa, proizvodnje i potpora u poljoprivredi, Antonio Zorić
Kontakt broj: 012375- 161
e-mail: antonio.zoric@dirh.hr
 
Odjel nadzora proizvodnje u poljoprivredi, Lada Bičak
Kontakt broj: 01 2375 – 166
e-mail: lada.bicak@dirh.hr
 
Služba nadzora hrane i vina, Mihaela Lukačević Topić
Kontakt broj: 01 2375 162
e-mail: Mihaela.LukacevicTopic@dirh.hr
 
Odjel nadzora hrane, Đuka Marić
Kontakt broj: 01 2375 451
e-mail: duka.maric@dirh.hr
 
Odjel nadzora vina i pića, Željana Brkić
Kontakt broj: 01 2375 448
e-mail: zeljana.brkic@dirh.hr
 
 

Sektor za fitosanitarni nadzor


Načelnica sektora: Željka Andrić Dorontić
Kontakt broj: 01 2375 – 375
e-mail: zeljka.andricdorontic@dirh.hr
 
Služba za stručne, razvojne i međunarodne poslove fitosanitarne inspekcije, Robert Smolec
Kontakt broj: 01 2375 365
e-mail: robert.smolec@dirh.hr
 
Služba granične fitosanitarne inspekcije, Dragutin Benc
Kontakt broj: 01 2375 206
e-mail: dragutin.benc@dirh.hr
 
Područni odjel granične fitosanitarne inspekcije BAJAKOVO - STARA GRADIŠKA, Branislav Bačvanski
Kontakt broj: 032 271 811
e-mail: branislav.bacvanski@dirh.hr
 
Područni odjel granične fitosanitarne inspekcije PLOČE – KARASOVIĆI - NOVA SELA, Mile Perleta
Kontakt broj: 020 679 024
e-mail: mile.perleta@dirh.hr
 
Područni odjel granične fitosanitarne inspekcije RIJEKA, Mladenka Vuksan
Kontakt broj: 051 422 805
e-mail: mladenka.vuksan@dirh.hr
 
Područni odjel granične fitosanitarne inspekcije ZAGREB, Renata Gorše-Karan
Kontakt broj: 01 626 5267
e-mail: renata.gorsekaran@dirh.hr
 
Služba fitosanitarne inspekcije za nadzor na tržištu i pri izvozu, Kristian Rack
Kontakt broj: 031 208 252
e-mail: kristian.rack@dirh.hr
 
 

Sektor za nadzor u šumarstvu i lovstvu


Načelnik sektora: Marko Tomljanović
Kontakt broj: 01 2375 168
e-mail adresa: marko.tomljanovic@dirh.hr
 
Služba šumarske inspekcije, Anđelko Grospić
Kontakt broj: 01 2375 133
e-mail: andelko.grospic@dirh.hr
 
Služba lovne inspekcije, Mato Lukšić
Kontakt broj: 01/237 5185
e-mail: mato.luksic@dirh.hr
 
Sektor za nadzor u turizmu i ugostiteljstvu, Sektora Jasenka Štiglec
Kontakt broj: 01 2375 460
e-mail adresa: jasenka.stiglec@dirh.hr
 
Služba za ugostiteljstvo, pružanje usluga u turizmu i za boravišnu/turističku pristojbu, Krešimir Veličan
Kontakt broj: 01 2375 352
e-mail: kresimir.velican@dirh.hr
 
Odjel za ugostiteljsku djelatnost i pružanje ugostiteljskih usluga, Ivana Adžaga
Kontakt broj: 01 2375 385
e-mail: ivana.adzaga@dirh.hr
 
Odjel za boravišnu/turističku pristojbu i prijavu i odjavu turista, Elio Ivanković
e-mail: elio.ivankovic@dirh.hr
 
Služba nadzora neregistriranog obavljanja ugostiteljske djelatnosti, pružanja ugostiteljskih usluga i usluga u turizmu, Vlatka Kučević
Kontakt broj: 01 2375 471
e-mail: vlatka.kucevic@dirh.hr
 
 

Sektor za nadzor rudarstva, energetike i opreme pod tlakom


Načelnik sektora: Krunoslav Bašić
Kontakt broj: 01 2375 377
e-mail adresa: krunoslav.basic@dirh.hr
 
Služba nadzora u području rudarstva, Zvonimir Znika
Kontakt broj: 01 2375 493
e-mail. zvonimir.znika@dirh.hr
 
Služba nadzora u području energetike, Mirjana Padovan
Kontakt broj: 01 2375 223
e-mail: mirjana.padovan@dirh.hr
 
Služba nadzora u području opreme pod tlakom, Ivan Bašnec
Kontakt broj: 01 2375 218
e-mail: ivan.basnec@dirh.hr
 
 

Sektor za nadzor radnih odnosa


Načelnica sektora: Gordana Grizelj Portner
Kontakt broj: 01 2375 499
e-mail: gordana.grizelj@dirh.hr
 
Služba za nadzor radnih odnosa, Pavka Kovač
Kontakt broj: 01 2375 246
e-mail: pavka.kovac@dirh.hr
 
Služba za nadzor zapošljavanja i upućivanja te međunarodnu suradnju, Tomislav Markota
Kontakt broj: 01 2375 225
e-mail: tomislav.markota@dirh.hr
 
  

Sektor zaštite na radu


Načelnik sektora: Nenad Puljić
Kontakt broj: 01 2375 408
e-mail: nenad.puljic@dirh.hr

Služba za nadzor zaštite na radu na radilištima i u rizičnim djelatnostima, Goran Beroš
Kontakt broj:01 2375 523
e-mail: goran.beros@dirh.hr
 
Služba za prevenciju i nadzor ozljeda na prostorima poslodavca i međunarodnu suradnju, Miroslav Babić
Kontakt broj: 01 2375 407
e-mail: miroslav.babic@dirh.hr
 
Odjel za provedbu zajedničkih aktivnosti inspektora rada Europske unije, Branko Mesić
Kontakt broj: 01 2375 409
e-mail: branko.mesić@dirh.hr
 
Odjel za prevenciju i nadzor ozljeda na prostorima poslodavca i profesionalne bolesti, Božica Breški Džodan
Kontakt broj: 01 2375 236
e-mail: bozica.breskidzodan@dirh.hr
 
 

Sektor za praćenje i unaprjeđenje rada


Načelnik sektora: Ivan Samac
Kontakt broj: 01 2375 102,
e-mail adresa: ivan.samac@dirh.hr
 
Služba za planiranje, praćenje i izvješćivanje, Renata Diankov
Telefon:01 2375 220
e-mail: renata.diankov@dirh.hr

 

Sektor za nadzor građenja


Načelnik sektora: Davor Šantak
Kontakt broj: 01\2375-338
e-mail: Davor.Santak@dirh.hr

Služba inspekcijskog nadzora državnog značaja, Darije Baloković
Kontakt broj: 01\2375486
e-mail: Darije.Balokovic@dirh.hr

Služba izvršenja inspekcijskih rješenja, Domomir Pavelić
Kontakt broj: 01\2375463
e-mail: Domomir.Pavelic@dirh.hr

Služba koordinacije nadzora građenja, Diana Tomašević
Kontakt broj: 01\2375249
e-mail: Diana.Tomasevic@dirh.hr

Služba podrške radu građevinske inspekcija, Sanja Piskać
Kontakt broj: 01\2375249
e-mail: Sanja.Piskac@dirh.hr

Služba podrške radu građevinske inspekcija, Katarina Božiković
Kontakt broj: 01\2375467
e-mail: Katarina.Bozikovic@dirh.hr

 

Sektor za nadzor zaštite prirode


Načelnik sektora: Krešimir Ilić
Kontakt broj: 01 2375 129
e-mail adresa: kresimir.ilic@dirh.hr

Služba nadzora kopnenih ekosustava, Branko Hromatko
Kontakt broj: 01 237 5382
e-mail adresa: branko.hromatko@dirh.hr
 
Služba nadzora morskih ekosustava, Tanja Šurbat
Kontakt broj: 01 2375 504
e-mail adresa: tanja.surbat@dirh.hr
 
 

Sektor za nadzor zaštite okoliša


Načelnica sektora: Sandra Bućan
Kontakt broj 01 2375 125
e-mail: sandra.bucan@dirh.hr
 
Služba nadzora u području industrijskog onečišćenja, Dubravka Pajkin Tučkar
Kontakt broj: 01 2375 475,
e-mail: dubravka.pajkintuckar@dirh.hr
 
Služba nadzora u području zaštite zraka i klimatskih promjena, Nediljka Gruden
Kontakt broj: 01 2375 505
e-mail: nediljka.gruden@dirh.hr
 
Služba nadzora u području gospodarenja otpadom, Zora Jelić
Kontakt broj: 01 2375 468
e-mail: zora.jelic@dirh.hr
 
Služba za međunarodnu suradnju inspekcije zaštite okoliša i ujednačavanje prakse Europske unije, Brigitte Mrvelj - Čečatka
Kontakt broj: 01 2375 190
e-mail: brigitte.mrveljcecatka@dirh.hr

 

Sektor za vodopravni nadzor


Načelnik sektor: Antonije Vasilj
Kontakt broj: 01 2375 127
e-mail. antonije.vasilj@dirh.hr
 
Služba koordinacije nadzora korištenja voda i vodnog dobra, Snježana Foretić
Kontakt broj: 01 2375 345
e-mail: snjezana.foretic@dirh.hr
 
Služba koordinacije nadzora zaštite voda, Tea Markoč
Kontakt broj: 01 2375 187
e-mail: tea.markoc@dirh.hr

 

Sektor za drugostupanjski upravni postupak


Načelnica sektora: Marija Zečević
Kontakt broj: 01 2375 372,
e-mail: marija.zecevic@dirh.hr
 
Služba za drugostupanjski upravni postupak – I, Sara Jakupis
e-mail: sara.jakupis@dirh.hr
 
Služba za drugostupanjski upravni postupak – II, Luciana Grdović
e-mail: luciana.grdovic@dirh.hr
 
 

Sektor za unutarnji i kontrolno-instruktivni nadzor


Načelnik sektora: Ivica Kušurin
Kontakt broj: 01 2375 157
e-mail adresa: ivica.kusurin@dirh.hr
 
Služba za unutarnji nadzor, Dario Kazija
Kontakt broj: 01 2375 545
e-mail: dario.kazija@dirh.hr
 
Služba za kontrolno-instruktivni nadzor, Milan Obradović
Kontakt broj: 01 2375 312
e-mail: milan.obradovic@dirh.hr
 
Služba za zastupanje pred sudovima, Dubravka Škrbić Šepić
Kontakt broj: 01 2375 501
e-mail: dubravka.skrbicsepic@dirh.hr

 

Samostalna služba za unutarnju reviziju


Voditeljica: Ruža Vukadin
Kontakt broj: 01 2375 474,  
e-mail adresa: Ruza.Vukadin@dirh.hr